Суспільство

На Кіровоградщині розробили план заходів з організації безпечного харчування дітей

. 1209

 

Регіональний план заходів зі створення в закладах освіти Кіровоградської області належних умов для безпечного та якісного харчування дітей розробили з метою покращення організації харчування учнів та зниження ризику виникнення небезпечних факторів.

5

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, яке спільно з управлінням освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації й розробило відповідний регіональний план. Він наразі затверджений розпорядженням голови Кіровоградської ОДА.

Крім того, для доведення харчоблоків закладів освіти до санітарно-гігієнічних вимог та усунення виявлених порушень чинного законодавства у 2020 році держава додатково спрямує 400 млн грн на обладнання харчоблоків у школах. Кошти виділяються на стандартних засадах співфінансування. Відповідна постанова Кабміну передбачає, що місцеві органи мають додати до державних коштів свої інвестиції:
- не менш як 30% суми мають додати м. Київ, міста обласного значення, ОТГ з адміністративним центром у місті обласного значення, а також області;
- не менш як 10% суми - райони та ОТГ;
- не менш як 5% суми - села (селища), що мають статус гірських населених пунктів, та населені пункти, розташовані на лінії зіткнення.

Фото akademia-detstva.od.ua

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама