Суспільство

Пожежники Кіровоградщини отримали нові автомобілі (ФОТО)

. 4763

Сьогодні, 29 листопада, рятувальникам вручили нову сучасну аварійно-рятувальну техніку.

t

Ключі від чотирьох пожежних автоцистерн вручили рятувальникам Голованівського, Добровеличківського, Долинського підпорядкованих підрозділів і 6-ї ДПРЧ м. Кропивницький, а «Ford» вирушить до Благовіщенського підрозділу.

Як повідомляє пресслужба У ДСНС в області, до присутніх звернувся начальник Управління Віталій Миронюк, який висловив вдячність ДСНС України за нову техніку та відзначив:

-Укотре наш гарнізон отримує надсучасну пожежну техніку, яка замінює застарілі «ЗІЛи». Такі автомобілі здатні вивозити майже вдвічі більше води, здійснювати більш інтенсивну подачу вогнегасних речовин в осередок пожежі, а один із найголовніших факторів – вони укомплектовані не лише пожежним спорядженням, а й аварійно-рятувальним. Це і генератор, і додаткові апарати захисту органів дихання та інше високотехнологічне рятувальне обладнання.

За його словами, вже отримали 13 пожежних автомобілів «МАЗ», три аварійно-рятувальні машини «Toyota Hilux», «Mitsubishi L-200» і спеціальна аварійно-рятувальна машина легкого типу «Volkswagen T6» та сучасний екскаватор та автомобільний тягач «FORD» з трейлером.

-На сьогоднішній день ще 9 підрозділів нашого гарнізону потребують нової техніки,- зазначив Миронюк.

t2

t3

Поширюйте

Коментуйте


Реклама