Суспільство

Бобринецька громада продовжує пошуки свого бренду (ФОТО)

. 2175

Чергова тематична зустріч-майстерня відбулася 28 листопада за участю активних освітян, представників сектору культури, громадських активістів та посадовців.

78339433 2513350052243992 7196387115138023424 o

Як повідомляють на фейсбук-сторінці агенції сталого розвитку "Хмарочос", під час майстерні:

-презентували та обговорили результати опитування жителів щодо ідентичностей громади, асоціацій та бачень щодо майбутнього бренду (громадські опитування відбувалися у нестандартному форматі під час святкування Дня громади у жовтні, адже саме під час таких подій є можливість опитати велику кількість людей);

-познайомилися з цікавими кейсами сучасних брендів містечок, міст, країн, громад, з'ясували тенденції, сильні дизайн-рішення;

-обговорили важливість комунікаційної та промоційної стратегії бренду;

-спробували себе в якості маркетологів та попрацювали над ідеями промоційної продукції, туристичної мапи громади;

- подискутували про туристичну привабливість та шляхи її посилення через креативні інструменти та залучення творчого потенціалу громадськості (згенерували кілька креативних ідей для іміджевої продукції про громаду).

"Розробка бренду громади - це тривалий процес. Адже мова йде про значно глибші поняття, ніж просто логотип. Важливою запорукою успіху є залученість до цього процесу широкого кола громадськості, розуміння запиту громади і врахування стратегії її розвитку, якісний пошук ідентичностей, системний підхід до розробки бренду", - зазначає Ірина Ткаченко, кураторка напрямку брендування та промоції громад у проекті "Голос громади у місцевому самоврядуванні" Програми USAID DOBRE.

"Ми очікуємо, що створений спільно з громадою бренд згуртує жителів, розкриє їхній творчий потенціал. Бо дійсно, за гарним логотипом і цікавим візуальним рядом мають бути не менш цікаві події, які привертатимуть увагу і місцевих жителів, і туристів та мандрівників. Ми виношуємо багато ідей, зокрема кінофестивальні та театральні, вже успішно працює мандрівний кінотеатр, Університет срібного віку, який показує нашу громаду як громаду освітніх інноваторів та волонтерів”, - поділилася своїми думками Людмила Кривошея, заступниця міського голови з соціально-гуманітарних питань.

Пошуки бренду то особлива і досить тривала пригода, наступна зустріч-майстерня відбудеться у грудні.

Захід відбувається в рамках проекту "Голос громади у місцевому самоврядуванні" Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE, регіональними партнерами якої на Кіровоградщині є Громадська спілка “Громадські ініціативи України” та Агенція сталого розвитку «Хмарочос».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама