Суспільство

10 ресторанів і кафе Кропивницького збиратимуть благодійні пожертви

 Автор: Анастасія Дзюбак. 4878

Відразу десять різних кафе, пабів і піцерій Кропивницького підтримають благодійну ініціативу «Щедрий вівторок».

78175525 2555621274515153 3325424333538459648 n

Деякі - протягом третього грудня, а деякі - і цілий місяць до Нового року у різні способи збиратимуть благодійні пожертви на користь маленьких онкохворих пацієнтів, якими опікується Фонд «Янгол життя» та інші фонди, повідомляє "Клуб рестораторів"

Почалося все з того, що минулого понеділка керівниця фонду Ольга Присяжнюк завітала на засідання Клубу рестораторів і розповіла про ініціативу «Щедрий вівторок», в рамках якої по всьому світу бізнеси, організації та установи долучаються до добрих справ.

У відповідь власники закладів громадського харчування започаткували кілька різних ініціатив. 

Так у кафе «Ваніль» (вул. Пацаєва, 11-б) ви можете придбати браслет за 25 грн., а також всі «чайові» у вівторок третього грудня будуть передані у фонд «Янгол життя».

У кафе «Мерсі» (вул. Вокзальна, 74) гості зможуть купити імбирні пряники за ціною від 5 до 15 грн., і всі кошти будуть передані на благодійність.

Паб «Гарячі перці» (вул. Полтавська - біля маркету VARTO) традиційно щовівторка презентує нову страву і третього грудня всі кошти, виручені за нову страву, підуть на благодійність.

Всі три кафе мережі «Крила» (на Ковалівці, біля «Порталу» та у центрі, навпроти «Зоряного») третього числа продаватимуть чай і всі кошти, виручені за нього, передадуть у фонд. А ще тут протягом місяця можна буде купити еко-сумки та магніти - на користь маленьких онкохворих пацієнтів, якими опікується Фонд «Янгол життя».

У піцерії «Старе Місто» (вул. Жадова, 23, корпус 1) можна купити браслети, еко-сумки і значки. Також тут встановили бокс для збору коштів на лікування дитини.

Піццерія «Scorini» (вул. Дворцова, пішохідна зона) започаткувала акцію «Творимо добро зі Scorini»! Починаючи з першого грудня і до кінця місяця люди можуть купити сувенір за 10 грн. і отримати «яблучко добра», яке ви можна повісити на сімейному дереві Scorini. Усі зібрані кошти будуть передані у фонд «Янголи Життя» на допомогу онкохворим діткам.

Пекарня-кав‘ярня «Baton House» (вул. Академіка Тамма, 4) продає печиво по 23 грн., і три гривні з кожного стаканчика печива передає благодійному фонду «Янгол життя».

Лозунг благодійної акції у «Ресторації Кропивницьких» (вул. Дворцова, пішохідна зона) наступний: «Робіть добро і воно обов‘язково повернеться». З першого грудня, купуючи у ресторацї благодійний набір для приготування глінтвейну, сума з продажу відправляється в благодійний фонд «Таблеточки» на допомогу онкохворим діткам.

Поширюйте

Коментуйте