Суспільство

Селищна рада Нового затягує процедуру приєднання до Кропивницького?

. 766

Селищна рада Нового затягує процедуру приєднання до Кропивницького і до цього часу не оприлюднила власний проєкт рішення про приєднання.

Як повідомляє сайт міськради Кропивницького, натомість селищна рада оприлюднила проєкт самостійного бюджету на 2020 рік.

22 листопада поточного року департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради направив його разом із листом до обласної державної адміністрації щодо надання висновку відповідності Конституції та законам України прийнятих раніше рішень міської та селищної рад про добровільне об’єднання.

- Протягом десяти робочих днів з дня отримання проєкту рішення спеціальна комісія обласної державної адміністрації готує відповідний висновок щодо добровільного об’єднання територіальних громад, який затверджується розпорядженням голови обласної державної адміністрації, - сказав Андрій Табалов 28 листопада, під час робочої наради, що стосується об'єднання. - У разі відповідності проєкту рішення, міська рада на наступній сесії приймає остаточне рішення про добровільне приєднання громади селища до територіальної громади міста. Тому ми вже зараз повинні розробити заходи та визначити основні завдання щодо підтримки діяльності та утримання інфраструктурних об’єктів селища Нового.

У свою чергу, Андрій Паливода зауважив, що міська рада Кропивницького повністю готова до прийняття відповідального завершального рішення про остаточне об’єднання із селищем Новим: відповідний проект уже оприлюднений на офіційному сайті міської ради.

У той же час, до цього часу не оприлюднила власний проєкт рішення про приєднання Новенська селищна рада. Натомість, що викликає меншою мірою подив, селищна рада оприлюднила проєкт самостійного бюджету на 2020 рік.

Секретар міської ради акцентував увагу учасників наради, що сьогодні з бюджету міста виділяються кошти на утримання закладів бюджетної сфери в галузі охорони здоров’я, освіти та культури, які розташовані на території селища. Крім того, з міського бюджету виділяються кошти на ремонтно-будівельні роботи, реалізовуються проєкти “Громадського бюджету”, фінансова підтримка надається структурному підрозділу КП “Теплоенергетик”, яке знаходиться у селищі Новому. Крім того, коштом міського бюджету організовано перевезення пасажирів пільгових категорій автобусним маршрутом №274, який забезпечує транспортне сполучення селища з містом.

У випадку набуття смт Нове самостійності, утримання шкіл, закладів охорони здоров’я, клубів, бібліотек фінансуватимуться коштом бюджету селища. Питання забезпечення пасажироперевезень буде покладено на селищну раду, міжміські перевезення — на райдержадміністрацію.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама