Суспільство

У Гайвороні відловлювати собак проситимуть мисливців

. 959

Міськрада Гайворона планує звернутись до ГО «Українське товариство мисливців і рибалок» аби укласти трудові договори на відлов безпритульних собак, яких потрібно стерилізувати.

 

5a158a41d5512924687822

Таку думку озвучили під час спільного засідання керівника Держпродспоживслужби в районі, ветеринарного лікаря, начальника КП «Гайворонський комунальник» та заступника міського голови Олександра Штундера, повідомляє сайт міськради.

Упродовж двох років у місті працює Програма регулювання чисельності безпритульних тварин. За цей час відповідно заходів програми було створено маніпуляційний кабінет для проведення операцій зі стерилізації тварин на території КП «Гайворонський комунальник», тут же збудовано п’ять вольєрів для доопераційного та післяопераційного утримання тварин, придбано необхідне обладнання. За час дії програми було простерилізовано більше п’ятдесяти тварин.

Проте, останнім часом дещо знизилась кількість тварин доставлених на стерилізацію.

Проаналізувавши ситуацію виявили, що є проблема відсутності спеціально підготовленої людини для відлову і доставки тварин на стерилізацію.

Окрім ідеї залучити до роботи товариство мисливців, мешканців просять долучатись до вирішення проблеми безпритульних тварин на вулицях міста і, за можливості, доставляти їх для стерилізації в КП «Гайворонський комунальник».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама