Суспільство

У Кропивницькому пропонують створити додаткову підстанцію для зарядки тролейбусів з автономним ходом

. 2237

25 млн 665 тис грн пропонують закласти на оновлення контактної мережі, якою послуговуються тролейбуси, а також облаштування підстанції живлення для транспорту з автономним ходом у Кропивницькому.

 

74895983 2498095770281565 525219743762743296 n

Про це повідомили під час засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку
.

На думку представників підприємства, необхідно побудувати підстанцію, яка дозволила би підзаряджатись тролейбусам з автономним ходом, оскільки продовжили маршрут тролейбусів до селища Молодіжного, і транспорту бракує заряду на автономний рух. Її вартість близько мільйона гривень.

Якщо ж така підстанція зявиться, то в наступному році в цьому напрямку зможуть запустити ще один маршрут у мікрорайон Лелеківки через вулиці Братиславська і Краснокутського.

Зараз ці гроші не закладені у проект бюджету. 

Комісія з питань бюджте взяла інформацію до відома і запропонувала управлінню транспорту розглянути скільки коштів потрібно виключно на будівництво підстанції на Лелеківці, аби не саботувати роботу тролейбусів з автономним ходом.

У свою чергу Любов Бочкова, начальниця фінансового управління, вважає, що кошти на встановлення підстанції має вишукувати безпосередньо в бюджеті КП "Електротранс", адже 62 млн грн передбачено на відшкодування підприємству за перевезення пільговиків.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама