Суспільство

Кропивницька міськрада розробить програму, що дозволить розтягти виплати по судовим позовам на роки

. 1537

Міськрада Кропивницького планує затвердити програму, яка регулюватиму суму виплат на підставі рішень суду, які можна здійснювати з бюджету.

 

383207 1

Інформацію про проект рішення озвучила під час засідання постійної комісії Міської ради міста Кропивницького з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку начальниця юридичного управління Марина Смаглюк.

- Раніше стягувач звертався до суду, потім до казначейства, нам арештовували рахунки і списували ці кошти. Сьогодні постанова міністрів про порядок списання коштів дає право державним органам, органам місцевого самоврядування, затвердити своєю програмою розмір таких сум, які можуть бути стягнені, - каже Смаглюк.

Ця програма має врегулювати процес виплат, тобто визначити чи всю суму місто може погасити зразу, чи розподілити на певний термін. Коли така програма буде, представники міськради зможуть звертатись до суду з проханням розстрочки на ці виплати.

Фінансове управління передбачає, що на цю програму будуть направлятись кошти з економії міського бюджету.

Ідею програми мають підтримати депутати на сесії.

Наприклад, на сьогодні із актуальних рішень, які набрали законну силу, поновлення на посаді заступника міського голови Олександра Грабенка. Окрім поновлення, йому мають виплатити зарплату за час вимушеного прогулу. Мова про 335 тисяч гривень.

Наразі міськрада готує касаційну скаргу, проте рішення вступило в силу і вимагає виконання.
Якщо програма буде прийнята, то у випадку Грабенка, мова йде про можливість не сплатити всю суму зразу, розтягти на тривалий період.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама