Суспільство

На Кіровоградщині крадені речі бабусі віднайшла вівчарка Кейсі

. 2637

За допомогою команди кінологів за добу поліцейські знайшли крадені речі та встановили осіб, причетних до скоєння розбійного нападу на пенсіонерку.

02 12 19 Kompaniivka rozbij 1

Старший інспектор-кінолог Євгеній Маценко разом з Кейсі

Як повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області, 81-річна мешканка одного з сіл Компаніївського району розповіла, що невідомі особи вночі проникли до її будинку, розбивши вікно. Того ж дня правоохоронці знайшли викрадені з помешкання потерпілої особисті речі та викрили у скоєнні злочину односельчанина пенсіонерки та його родича 38 та 25 років.

У встановленні осіб, які могли бути причетні до вчинення злочину долучили кінологів. Службова собака на ім’я Кейсі взяла слід і привела оперативників до помешкання, де були сховані крадені речі, а також допомогла поліцейським визначити подальший напрямок руху підозрюваних.

За фактом злочину розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України «Розбій». Санкція статті передбачає за ці дії покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років із конфіскацією майна.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама