Суспільство

Дві родини з Кіровоградщини взяли участь у проєкті «Міняю жінку»

. 21213

Сьогодні, 3 грудня, на «1+1» вийде випуск реаліті-шоу «Міняю жінку», в якому взяли участь дві родини з Кіровоградської області.

8047a2af1e7c156975fae6f2b3b31032

Про це повідомляє пресслужба телеканалу. Відзначимо, що раніше пресслужба анонсувала показ за участі цих родин ще в листопаді.

Сьогодні ж у випуску можна буде побачити, як директорка будинку культури намагалася врятувати нову родину від сімейної кризи, а помічниця вихователя вчила нового чоловіка прибирати.

Обидві сім’ї з Кіровоградщини. Перша – заможні та відомі в районі підприємці, які живуть в Новомиргороді. Мама Людмила – директорка міського будинку культури. Тато Віктор – місцевий бізнесмен. У пари на двох четверо дорослих дітей, наймолодша Юля живе з батьками. Разом вони живуть вже понад 16 років. Вважають, що всі кризові ситуації були пережиті й успішно вирішені, тому залюбки поділяться своїм досвідом з іншою родиною.

Друга родина живе поруч, в селі Панчеве. Мама Олена працює помічницею вихователя в дитячому садочку, співає в хорі, танцює і читає гумористичні історії подругам. Тато Олег не працює за фахом акушера, а заробляє гроші на будівництві. Через це він досить часто відсутній вдома. У пари є син Макар.

Чим закінчився обмін і що з нових правил залишилося в родинах після проекту дивіться вже сьогодні о 22:45.

 

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама