Суспільство

Кропивницький: на Великій Балці планують відкрити довгоочікувану аптеку (ФОТО)

. 5302

У мікрорайоні Велика Балка підприємець хоче відкрити аптеку. Наразі мешканцям мікрорайону до найближчої аптеки йти 40 хвилин.

bal1

Сьогодні, 3 грудня, на Великій Балці депутат округу та секретар міської ради Андрія Табалов та підприємець Андрій Федорченко обговорили з мешканцями мікрорайону можливість створення аптеки.

-Найближча аптека біля третьої поліклініки, мені до неї йти 40 хвилин. Хто живе ближче до Криничуватого, ходять на Полтавську, а не по кожній погоді туди дійдеш,- каже голова квартального комітету Любов Петрівна,- Була аптека, але її закрили п’ять років тому.

Підприємець хоче збудувати аптечний пункту по вулиці Чайковського, 68а, навпроти магазину "Файно маркет". Ціни обіцяє на рівні аптек міста.

bal

Андрій Табалов пообіцяв посприяти, щоб змінити цільове призначення землі.

-Я цим питанням займаюсь давно. Намагалися знайти спільну мову з аптекарськими мережами, але вони не захотіли. Вивчали можливість відкриття мережі комунальних аптек, але для однієї аптеки треба як мінімум півтора мільйони гривень з міського бюджету,- каже Андрій Табалов.

bal4

Нагадаємо, мешканці Великої Балки не вперше звернули увагу влади на відсутність у мікрорайоні аптеки. Її впродовж багатьох років обіцяють відкрити, але справа не зрушилася з мертвої точки. Раніше міський голова обіцяв відкрити на мікрорайоні аптеку.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама