Суспільство

Ковалівку запропонували зробити більш безпечною для пішоходів

. 4102

 

У Кропивницькому зареєстрували петицію для облаштування пішохідних переходів та інформаційних дорожніх знаків у мікрорайоні Ковалівки.

253

На думку автора петиції Сергія Мозгового, на дорожніх розв’язках біля мосту через Інгул потрібні пішохідні переходи та дорожні знаки. Адже ця ділянка на Ковалівці є небезпечною як для пішоходів, так і водії вже багато років.

- На розв'язках розташовані зупинки громадського транспорту, котрі перевозять значну частину населення району. Щоб дістатися зупинки потрібно чимдуж набрати повітря в легені й, озираючись навколо, перебігти дорогу. Спробуйте зробити це з коляскою з двома дітьми або просто спокійно перейти - не вийде. Дорога не обладнана не тільки пішохідними переходами, а й попереджаючими знаками про те, що на цій ділянці потрібно бути уважними водіям. Більш того, ці транспортні вузли являють собою найжвавіші складні перехрестя, через котрі щохвилини курсують сотні автівок, - пише кропивничанин. - Сама вулиця Вокзальна мусить бути окреслена подвійною смугою, принаймні на ділянці від світлофора міськвідділку поліції до ринку Босфор. Безліч аварій стається саме на цій ділянці з причин незрозумілості заборон та дозволів особливо для гостей міста. Дехто може перетинати умовну подвійну смугу (котрої немає) й повертати через дві смуги зустрічного транспорту, що спричиняє ймовірність серйозних аварій, можливо навіть з потерпілими. З'їзд з мосту в бік Ковалівського парку варто розділити двома смугами, одна з котрих дозволяє повертати тільки праворуч, інша - їхати прямо, інакше на цьому місці утворюються постійні затори. В сучасному українському місті таких помилок з планування безпечних транспортних шляхів допускати не можна.

На думку автора петиції, вирішити проблему можна мінімальними затратами для міського бюджету: придбати кілька відер фарби для розмітки пішоходних переходів та встановити дорожні знаки.

Нині петицію підписали 5 осіб з 450 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 45 днів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама