файно

Суспільство

Ветерани і переселенці можуть отримати кредит на житло під 3% річних

. 1205

 

Стартувала реєстрація кандидатів на отримання кредиту на житло під 3% річних на 20 років для ветеранів та ВПО.

 

original copy copy copy copy

Як повідомляє сайт Уряду,на реалізацію цього проекту передбачено 200 мільйонів гривень: по 100 мільйонів на ветеранів та ВПО.

Це спільний проект Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб і Міністерства розвитку громад та територій, який адмініструє Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло).

Ветерани та внутрішньо переміщені особи самі можуть обрати оселю, під яку бажають отримати кредит та сплатити лише 6% вартості нормативної площі житла.

«Я вважаю, що така пільгова довгострокова програма кредитування – дієвий інструмент для вирішення житлового питання. Адже чекати на виділення безкоштовного житла можна дуже довго, а цей інструмент діє тепер і зараз. І якщо людина готова взяти кредит на таких особливих умовах і вже в найближчий термін заселитися у свою оселю, то чому б не надати їй таку можливість?! Вже цього року на програму пільгового кредитування виділено 200 мільйонів. Звісно, ми усвідомлюємо, що грошей не вистачить на всіх, але довівши попит на такі кредити, ми зможемо говорити про продовження та поглиблення фінансування надалі», - розповів перший заступник Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Антон Колумбет.

Всю інформацію щодо умов пільгового кредитування для ветеранів та ВПО, переліку необхідних документів, а також самої реєстрації кандидатів, можна отримати на офіційних веб-сайтах кожного регіонального управління Держмолодьжитло.

Перелік осіб, які вже в цьому році отримають кредит, а відповідно і власні оселі, схвалюється комісією, склад якої затверджує Мінрегіон.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама