файно

Суспільство

У Кропивницькому демонтують два МАФи (ФОТО)

. 2215

У Кропивницькому демонтують два МАФи. Один у центральному сквері, інший по вулиці Добровольського.

cof

Як повідомляють на сайті міської ради, комісія з демонтажу тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності ухвалила демонтувати самовільно розміщені тимчасові споруди дляпідприємницької діяльності.

Відповідно до рішення комісії, демонтажу підлягають два об’єкта: тимчасова споруда у вигляді торгівельного павільйону “Coffee Mobile” у сквері “Центральний” та торгівельний павільйон “Шаурма, Хот-дог” по вулиці Добровольського, напроти житлового будинку № 15 .

Управління містобудування та архітектури міської ради архітектури рекомендує власникам об’єктів за день демонтувати споруди та привести земельні ділянки у належний стан з відновленням благоустрою.

- У разі добровільного виконання демонтажу споруди, прошу повідомити управління містобудування та архітектури міської ради Кропивницького, - відзначила т.в.о. начальника управління Ірина Мартинова. – Це можна зробити за адресою вулиця Тараса Карпи, 68, кімн. 322. В іншому випадку, споруди будуть демонтовані примусово. Примусовий демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд буде проведено з 5 по 6 грудня.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама