Суспільство

Учні з Кіровоградщини поїдуть на міжрегіональні дебати

. 1855

Учні Кропивницького навчально-виховного об'єднання №6 та Знам'янської загальноосвітньої школи №2 - ліцей візьмуть участь у міжрегіональному турнірі проєкту “Молодь дебатує”, який відбудеться 7 грудня в Одесі.

 

deb

Як повідомили в пресслужбі проєкту, учасниками стануть учні Одеси, Херсона, Каховки, Миколаєва, Южноукраїнська, Кропивницького та Знам’янки. 4 найкращих 16 лютого поїдуть на четверті національні дебати до Харкова.

Проєкт “Молодь дебатує” збирає українських школярів на дебати вже четвертий рік. Методика Jugend debattiert з’явилась у Німеччині 2001 року, і зараз по ній дебатують сотні тисяч німецьких школярів, а на фінал приходить президент Німеччини.

Як вважають організатори, вже сам процес підготовки стає важливим досвідом для школярів — вони вчаться працювати з інформацією,розглядаючи її з різних точок зору, аналізують і відбирають важливі дані, навчаються все критично оцінювати, а потім сміливо і послідовно відстоювати свою позицію.

Цього року на міжрегіональних дебатах в усіх регіонах учасники та учасниці будуть давати відповідь на питання “Чи варто започаткувати офіційний день багатокультурності в Україні?”

В міжрегіональному етапі в Одесі участь беруть 12 закладів.

Де: Одеська приватна гімназія "Мрія" (Одеса, Французький бульвар, 60/22)

Коли: 7 грудня, 11:00

Довідково. Проєкт в Україні став постійним та кожного року залучає все більше учасників та навчальних закладів. Всього методикою за всі роки оволоділи більше 2200 українських школярів і школярок. А у поточному році в проєкті взяли участь 1000 школярів та школярок з 54 навчальних закладів. У свою чергу Міністерство освіти і науки України у своїх листах до місцевих департаментів рекомендувало школам долучатися до “Молодь дебатує”.

Проєкт проходить за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини і методичної підтримки Jugend debattiert.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама