Суспільство

Райкович назвав пріоритети Кропивницького на 2020 рік

. 4962

Під час щорічного звіту перед громадою міський голова Андрій Райкович поділився планами для Кропивницького на наступний рік.

 

krop

- На моєму робочому столі є проєкти Балашівського мосту, площі Героїв Майдану, кілька варіантів модернізації теплопостачання, центральний сквер, дитяча поліклініка, Ковалівський парк, Музейна площа, Набережна, - каже Андрій Райкович.

У Кропивницькому триватимуть ремонти доріг. Зокрема, мер каже про завершення капітального ремонту вулиці Полтавської, старт ремонту вулиці Вокзальної. Планують ремонти вулиць Академіка Корольова, Луганської, магістралей між спальними мікрорайонами.

А по ремонтованих вулицях пустять п’ять нових автобусів середньої місткості, які мають придбати в наступному році.

Загалом у місті залишаються неасфальтованими 200 кілометрів доріг. На їх ремонт коштів міського бюджету не вистачить, тому, за словами Райковича, будуть залучати кошти з соцекономрозвитку, ДФРР.

У 2020-му році в рамках програми соціального партнерства спільно з місцевим підприємством “Радій” в місті за лізинговою програмою встановлюватимуть світлодіодні світильники.

Працюватимуть надалі в Кропивницькому над вирішенням проблеми розбалансування системи теплопостачання в місті. Опрацьовуватимуть надані варіанти модернізації теплопостачання Кропивницького.

- П’ять експертних груп аж до академічних інститутів моніторили наше місто - у всіх є різні думки, бачення і пропозиції, як привести до відповідних і сучасних вимог систему теплопостачання.

За словами Райковича, обличчя міста - центральна площа, тому в наступному році візьмуться першочергово за реалізацію проєкту реконструкції площі Героїв Майдану.

Займатимуться і Музейною площею, яку облаштують між обласним краєзнавчим музеєм, міською дитячою поліклінікою та майбутнім ЦНАПом, який відкриють навесні 2020-го року.

В 2020-му візьмуться і за ремонт дитячої поліклініки.

IMG 20191204 131516 1

- В наступному році дитячу поліклініку ми обов’язково спершу спроєктуємо, а потім поставимо на капітальний ремонт, - каже Андрій Райкович.

Також в наступному році займатимуться хірургічним відділення лікарні швидкої медичної допомоги. Розробку проєкту реконструкції відділення нині вже завершують.

Щодо Набережної, то за словами пана Райковича, над питанням працюють.

- Працюють проєктні групи, провідні архітектори області і міста. Впевнений, що ми презентуємо громаді виважений, грамотний проєкт, який дасть можливість зробити реконструкцію інженерних мереж, що проходять в зоні Набережної, і зробити культурно привабливим це місце.

Попередньо вартість реалізації проєкту Набережної, за словами мера, понад 200 млн грн. Це значна сума, яку місто одноразово не може потягнути, тому планують поетапно виділяти кошти з міського бюджету, а також залучати кошти з держбюджету.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама