файно

Суспільство

Операція «Новорічна ялинка»: на Кіровоградщині штрафуватимуть за незаконну вирубку

. 2095

У передноворічний період 2020 року, Держекоінспекція у Кіровоградській області спільно з правоохоронцями та державною лісовою охороною розпочали операцію «Новорічна ялинка».

 

y

Як повідомляють на сайті Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області, за незаконне вирубування або пошкодження хвойних дерев, їх перевезення, зберігання на порушників чекає штраф в розмірі від 510 до 1020 гривень, а на посадовців від 2550 до 5100 грн.

Окрім штрафів порушник має відшкодувати завдані збитки, які для хвойних дерев в зимовий період підвищуються в 3 рази, а в населених пунктах в 4 рази, що складає від 500 грн і вище.

Згідно внесених змін до законодавства, кримінальна відповідальність настає, коли розмір шкоди перевищує 20 тис грн, або при здійсненні правопорушення на території чи об’єкту природно-заповідного фонду.

Держекоінспекція в області просить у разі виявлення фактів незаконних порубок новорічних красунь, або їх реалізація повідомляти на телефон «Гарячої лінії» за номером (0522) 32-08-33.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама