Суспільство

До ремонту дворів у Кропивницькому запропонують підійти комплексно

. 2854

 

Програму благоустрою міста запропонують переформатувати, аби підійти до ремонту й облаштування дворів в місті комплексно.

dom

Про це розповів секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов в програмі “Радіомайдан”, відповідаючи на питання кропивничанки про нещодавно запропоновану програму “Затишний двір”.

- Вона є фактично програмою благоустрою управління житлово-комунального господарства, але вона дає більш комплексний підхід до благоустрою певного двору. Тобто ми не працюємо за схемою зробили прибудинкову територію і пішли в наступне місце, а треба, якщо почали, то зробили проєкт усього двору. Це і благоустрій прибудинкової території, асфальтування, дитячий і спортивний майданчики, озеленення, освітлення, альтанка або урни чи енергозберігаючі вікна у під’їздах, - каже Андрій Табалов.

За його словами, буде звернення до управління ЖКГ, аби переформатувати програму благоустрою так, щоб роботи відбувалися комплексно.

- Ми з вами бачимо, що було побудовано багато гарних загальноміських об’єктів, приміром, як “Арка”, дороги, які потім ведуть у двори, а в дворах - болото. Такого не повинно бути в європейському місті, яким ми хочемо, щоб став Кропивницький, - каже Андрій Табалов.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама