Суспільство

У Кропивницькому закриється готель "Європа"?

. 13872

Понад три десятки працівників готелю «Європа» змушують писати заяви про звільнення за власним бажанням.

51aedf4b2f2454bb w

Про це «Суспільному» розповів заступник директора готелю Олександр Клімков. Каже – всім працівникам заборгували зарплату за два місяці. Дирекція причин рішення не називає.

Нагадаємо, готель «Європа», колишні кінотеатри «Зоряний» та «Мир», БК Компанійця пов’язують з Ігорем Шаровим.

Нещодавно з’явилась інформація, що у приміщенні колишнього кінотеатру "Мир" планують відкрити супермаркет. Колишній кінотеатр на вулиці Великій Перспективній проданий власникам мережі "Оптовичок". Також в приміщенні кінотеатру «Зоряний» хотіли відкрити супермаркет цієї мережі.

За наказом директора відмінила бронювання понад сотні гостей – каже адміністраторка готелю Ольга Коршун.

”Власник змінився. Перед цим був Шаров Юрій Федорович, а зараз – Шаров Максим Ігоревич. З нами ніхто не спілкується. Нас поставили перед фактом, що ми маємо написати заяви і піти звідси”,- каже заступник директора Олександр Клімков.

Колектив про закриття готелю не попередили.

Новий власник готелю Максим Шаров, у телефонній розмові з Олександром Клімковим, сказав, що не володіє інформацією, і всі питання мають бути адресовані директору. Директор готелю Віктор Бусел на зустріч з працівниками не прийшов. За словами Олександра Клімкова, працівники готелю писати заяви не будуть. Планують звертатися в суд.

За словами адвоката Еміля Багряна, працівникам готелю, яким заборгували зарплату, треба звернутися в комісію з вирішення трудових спорів підприємства або до обласного управління Держпраці. Каже – в цьому випадку роботодавець порушує трудове законодавство двічі.

За даними сайту youcontrol.com.ua, співзасновником товариства з обмеженою відповідальністю ”Готельний комплекс Європа” є приватне підприємство ”Інкопмарк”. Інформація про власників закрита. Директором готельного комплексу є Віктор Бусел. Його телефон вимкнений. Максим Шаров, якого заступник директора готелю Олександр Клімков називає новим власником, на телефонні дзвінки журналістів Суспільного не відповідає.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама