файно сусід

Бюджет Кіровоградщини у 2020 році буде меншим ніж цьогорічний

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1024

 Кіровоградська облрада затвердила бюджет області на 2020 рік.

1486652749 1474891639 24130588 copy

У 2020 доходи обласного бюджету у сумі 2 611 262 900 гривень. Видатки обласного бюджету у сумі 2 610 283 700 гривень. Це майже вдвічі менше ніж бюджет 2019 року: тоді доходи обласного бюджету були передбачені у сумі 5 915 510 636 гривень. 

Частково така ситуація склалась через перерозподіл видатків: наприклад, з квітня на пряму будуть фінансуватись медичні заклади.

Обговорення проекту бюджету тривало кілька годин.

За словами депутатки Людмили Давиденко низка статей видатків та субвенцій не розподілена, а в проекті закладається можливість розподілу цих коштів безпосередньо головою ОДА, наприклад, 715 млн грн субвенції на ремонт доріг закладені на наступний рік.

Мова йде про пункт 16 і 17:

"16. Обласній державній адміністрації за погодженням з постійною комісією обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та інвестицій здійснювати:

1) перерозподіл видатків обласного бюджету і надання кредитів з обласного бюджету за бюджетними програмами, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету), у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів, відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України;
2) передачу бюджетних призначень від одного головного розпорядника бюджетних коштів до іншого відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України.

17. Делегувати обласній державній адміністрації право укладати угоди з передачі та отримання субвенцій відповідно до положень Бюджетного кодексу України та Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Ще одним проблемним питанням були відображені кошти на вирішення питань у Світловодську, яке поставив депутат Ігор Степура.

З першого разу лише 30 депутатів підтримали проект бюджету: не підтримали проблему представники "Опозиційної платформи За життя" і "Свободи". Представники "Опозиційної платформи За життя" вимагали оголошення перерви і проведення засідання планово-бюджетної комісії, яка нібито не відбулась напередодні. Проте таку пропозицію не поставили на голосування, перерву не оголосили, а проект бюджету поставили на голосування повторно.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити