Суспільство

Команда Radiy представила на хакатоні проект "розумного переходу" (ВІДЕО)

. 4651

 Команда компанії Radiy увійшла в число учасників першого міського хакатону «Smart Krop» та представила дві свої ідеї.

 

rozumne

Команда компанії під назвою Radiy-1 включала в себе фахівців конструкторського бюро електротехнічного обладнання (КБ ЕО) Дмитра Багаченка, Івана Мезенцева і Констанин Феськова. Radiy-1 представила на розгляд комісії відразу два сервісу: "Розумний перехід" і "Датчики небезпечної рослинності".

Як повідомила пресслужба підприємства, «Розумний перехід» працює за наступним принципом: зазвичай світильники, які розміщені уздовж дороги, в нічний час доби або рано вранці працюють не на повну потужність, висвітлюючи ділянки доріг недостатньо яскраво; коли людина підходить до переходу, то датчики «Розумного переходу» спрацьовують таким чином, що включаються на повну потужність; в той же час ближні до переходу світильники в міру наближення до цієї ділянки поступово по одному теж підвищують яскравість. «Розумний перехід» розроблений з метою безпеки пішоходів і збільшення рівня концентрації уваги водіїв. Реалізація проекту дозволить організувати безпечні переходи у вечірній і нічний час на магістралях з пожвавленим рухом транспорту.

Другий проект - "Датчики небезпечної рослинності" - поки перебуває в стадії розробки і передбачає збір даних та інформування жителів про рівень забруднення повітря шкідливими викидами або небезпечними природними речовинами, наприклад, алергенної пилком.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама