Назвали претендентів на посади заступників у юстиції Кіровоградщини (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 5438

 

Назвали фіналістів конкурсу на зайняття вакантної посади заступника начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Кіровоградській області.

 

u5

Нагадаємо, Управління юстиції Кіровоградської області ліквідували. Натомість утворили міжрегіональні територіальні органи Міністерства юстиції. Кіровоградська область увійшла до Південно-Східного міжрегіонального управління (м. Дніпро).

Як повідомляють на сайті міністерства юстиції, всього до цього етапу дійшло 4 кандидати, які пройшли тестування та співбесіди.

«На цьому сайті розміщено профайли фіналістів. Тож ми запрошуємо всіх до обговорення та коментування. Нам важлива думка кожного», – зазначив перший заступник міністра юстиції Євгеній Горовець.

Шамшур Микола Сергійович

u1У 2009 році закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство». У 2010 році закінчив Академію управління Міністерства внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство». У 2017 році закінчив Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» за спеціальністю «Економіка».

Працював з 2005 року курсантом, слухачем, начальником сектору карного розшуку Харківського національного університету внутрішніх справ, Академії управління Міністерства внутрішніх справ, Компаніївського РВ УМВС України в Кіровоградській області. З 2012 року – помічником керівника підприємства Корпорації «ХХІ століття». З 2013 року – старшим викладачем кафедри правознавства. З 2016 року – провідним спеціалістом сектору реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області. З квітня 2016 року по теперішній час обіймає посаду завідувача сектору з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

Потьомкін Олег Олександрович

u2У 1998 році закінчив Кіровоградський державний педагогічний університет іменні Володимира Винниченка за спеціальністю «Історія та народознавство». У 2003 році закінчив Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «Правознавство».

Працював з 1999 року державним виконавцем відділу державної виконавчої служби Ленінського районного управління юстиції міста Кіровограда. З 2000 року – головним спеціалістом відділу державної виконавчої служби Кіровоградського обласного управління юстиції. З 2002 року – начальником відділу державної виконавчої служби Кіровоградського районного управління юстиції міста Кіровограда. З 2003 року – головним спеціалістом Кіровоградського районного управління юстиції Кіровоградської області. З 2004 року – начальником відділу державної виконавчої служби Ленінського районного управління юстиції міста Кіровограда. З 2005 року – начальником державної виконавчої служби у Ленінському районі міста Кіровограда.

З 2007 року – заступником начальника Кіровоградського міського управління юстиції – начальником Ленінського відділу державної виконавчої служби. З 2015 року – начальником Кіровського відділу державної виконавчої служби Кіровоградського міського управління юстиції. З грудня 2015 року по теперішній час обіймає посаду заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

Журавко Віктор Миколайович

u3У 2004 році закінчив Академію праці і соціальних відносин Федерації професійних спілок України за спеціальністю «Правознавство».

Працював з 2002 року державним виконавцем Київського міського управління юстиції. З 2004 року – заступником начальника підрозділу примусового виконання рішень, начальником відділу державної виконавчої служби Києво-Святошинського районного управління юстиції Київського обласного управління юстиції. З 2005 року – начальником державної виконавчої служби в місті Бровари та Броварському районі державної виконавчої служби у Київській області. З 2008 року – заступником начальника відділу державної виконавчої служби у місті Києві. З 2009 року – заступником начальника відділу державної виконавчої служби Святошинського районного управління юстиції міста Києва.

З 2010 року – заступником начальника відділу державної виконавчої служби у місті Києві. З 2011 року – начальником Печерського районного управління юстиції у місті Києві. З 2015 року – заступником начальника відділу контролю за роботою територіальних органів управління контролю та статистичного забезпечення Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України. З 2018 року по теперішній час обіймає посаду заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

Грималюк Андрій Леонідович

u4У 2000 році закінчив Київський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство».

Працював з 2006 року спеціалістом І категорії, провідним спеціалістом відділу правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно-правових актів та легалізації об’єднань громадян Кіровоградського обласного управління юстиції. З 2007 року – провідним спеціалістом відділу правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно-правових актів, друкованих засобів масової інформації, легалізації об’єднань громадян та систематизації законодавства Головного управління юстиції у Кіровоградській області. З 2012 року – головним спеціалістом відділу правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно-правових актів, друкованих засобів масової інформації, легалізації об’єднань громадян та систематизації законодавства Головного управління юстиції у Кіровоградській області. З 2013 року по теперішній час обіймає посаду начальника відділу державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

Крім того, на YouTube-каналі NewMinjustKonkurs знаходиться відео співбесід з кандидатами. Кожен може подивитися ці відео та скласти власне враження про фаховість фіналістів.

Закликають долучатися до публічного обговорення.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити