Суспільство

На Кіровоградщині фірма встановила шлагбаум на сільській дорозі

. 2784

 

Мешканці села Березівка в Олександрійському районі не можуть потрапити на свої городи без дозволу охорони буровугільного розрізу. Роками сільська дорога перегороджена шлагбаумом.

images 1Під час сесії обласної ради 10 грудня перед депутатами виступив мешканець села Березівка Олександрійського району, який не представився.

 

«Так склалось, що на території нашого району поклади бурого вугілля. На сьогодні це все закрито. Наша сільська дорога проходить через територію розрізу. На сьогоднішній день розріз не працює, а територія закрита шлагбаумом. Щоб проїхати на цвинтар, свої городи чи паї треба дозволу спитають у товариства «Інвестсталь», яке придбало майно. Якщо немає охоронця то приходиться чекати по півгодини-годині, поки прийде», - розповів мешканець.

Крім того, мешканець вважає, що підприємство правильно не оформило майно, тому громада вже п’ять років недоотримує податки.

«Звертались до депутата Верховної Ради Кузьменка, на сьогодні звертались до нинішнього депутата Воронька, звертаємось в обласну державну адміністрацію, районну адміністрацію, до поліції. Ніхто не може вирішити наше питання», - каже представник громади.

Громада зібрала 200 підписів і звернулась до свого депутата облради.

«До цвинтаря їдуть люди, а їм обшукують автомобілі», - сказав Сергій Ратенко.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама