Суспільство

Орендар сміттєвого полігону заборгував Кропивницькому півмільйона гривень через містян

. 1427

Понад півмільйонний борг за оренду землі перед міськрадою має ТОВ "Екостайл", яке орендує міське сміттєзвалище. Кажуть, проблеми виникли через затримки у затвердженні змін до тарифу та борги споживачів.

деньги на муссоре5 1024x680

 

Таку інформацію повідомили депутати під час бюджетної комісії у міськраді.

Як пояснили у пресслужбі кампанії, ТОВ «Екостайл» щомісячно нараховується орендна плата за користування земельною ділянкою, на якій знаходиться міське сміттєзвалище, у розмірі 92 648,85 грн. До 1 жовтня 2019 року ця затратна частина компанії не була включена в тариф для населення. Оплачуватися послуги на захоронення твердих побутових відходів почали лише після затвердження виконкомом вартості послуги із захоронення.

"До цього, компанія не мала можливості сплачувати таку суму щомісяця, в більшій мірі і через борг населення перед компанією за вивезення відходів. Станом на 1 грудня 2019 року він сягає більше 8,5 млн грн., з яких близько 240 тис.грн. заборгували бюджетні установи міста.

Компанія у своїй діяльності керується важливим пріоритетом - здійснювати всі заходи, пов’язані із продовженням терміну експлуатації полігону і приведенням його до діючих норм законодавства - встановлення системи дегазації, повноцінної і безперебійної роботи сортувальної лінії, зменшення площі захоронення відходів, запуску та апробації низки проектів, які дозволяють без шкоди екології переробляти різні види відходів. Наприклад, листя - у біогумус, а пластик - у паливний матеріал.

Всі позитивні зміни, які реалізовуються на полігоні, компанія здійснює за рахунок кредитних та інвестиційних коштів.
Щодо безпосередньої заборгованості за оренду земельної ділянки під полігоном, то процедура її погашення триває, компанія комунікує з цього питання з міською радою і сплачує за графіком, зазначеному в офіційному листуванні", - повідомили в компанії.

Поточні платежі за оренду полігону до 31.12.2019р. на загальну суму 482 704,24 грн. закриються до кінця 2019 року.
Заборгованість в сумі 555 227,39 грн., яка виникла до 1 жовтня 2019 року, компанія попросила розстрочити терміном на 10 місяців, рівними частинами, починаючи з січня 2020р.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама