Суспільство

На Кіровоградщині пожежники розпочали позапланові перевірки соцзакладів (ФОТО)

. 2705

Після трагедії в Одесі, яка сталася 4 грудня, на території Кіровоградщини розпочалися позапланові перевірки додержання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки закладів освіти, соціальної сфери та лікувальних закладів.

 

photo 2019 12 13 13 07 16

Нагадаємо, в одеському коледжі сталась пожежа, де загинуло і травмувалось багато людей. Як припускають рятувальники, пожежа сталась через порушення правил пожежної безпеки. Зокрема у приміщенні не було пожежної сигналізації.

Як повідомляє пресслужба У ДСНС в області, перевіряють садочки, школи, професійно-технічні та вищі навчальні заклади, гуртожитки, установи охорони здоров’я та соціального захисту, державні об’єкти критичної і транспортної інфраструктури.

Разом з перевірками проводять практичні тренування щодо порядку під час пожежі чи іншої надзвичайної ситуації в будівлі громадського закладу.

13 грудня фахівці У ДСНС перевірили медичний коледж ім. Є. Мухіна в обласному центрі.

У навчальному закладі проінспектували наявність та належний стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан шляхів евакуації з приміщень коледжу, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту.

 photo 2019 12 13 13 07 26

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама