Суспільство

Запустили електронний кабінет забудовника

. 1688

У тестовому режимі запустили електронний кабінет забудовника.

byd

Як повідомляє пресслужба ДАБІ України, презентація нового онлайн-сервісу відбулась сьогодні, 13 грудня.

Електронний кабінет забудовника – це персоніфікована онлайн-сторінка для реєстрації та отримання документів декларативного, а в подальшому і дозвільного характеру на об’єкти будівництва.
Наразі, через Електронний кабінет забудовника можна оформити початок та завершення будівництва об’єктів із незначним класом наслідків (відповідальності) СС1.

Замовник будівництва може зареєструватися у особистому кабінеті на сторінці онлайн-сервісу https://e-dabi.gov.ua/, обрати необхідну послугу та заповнити запропоновані поля. Система перевірятиме внесену інформацію автоматично, у тому числі щодо права власності на земельну ділянку, її цільового призначення, належності об’єкта до класу наслідків СС1 за квадратурою, кількістю поверхів тощо. За умови відповідності усіх даних реєстрація документів декларативного характеру та внесення даних до Єдиного реєстру дозвільних документів здійснюватиметься автоматично – з відправленням результату надання адміністративної послуги на електронну пошту суб’єкта містобудування.

- Принцип роботи нового онлайн-сервісу – максимальна цифровізація процесів та усунення чиновника з дозвільних процедур, а отже унеможливлення проявів корупції. Крім того, це стовідсотково сучасний підхід до надання адміністративних послуг, на який вже давно очікували громадяни та будівельна галузь вцілому, - каже в.о. голови Держархбудінспекції Олександр Строкач.

Вже незабаром буде запущено другий етап впровадження Електронного кабінету забудовника – в межах онлайн-системи стануть доступними і послуги щодо отримання дозволів та сертифікатів на об’єкти із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама