Суспільство

На Кіровоградщині пообіцяли перекрити державну трасу через "Укрпошту"

. 4938

«Платіть мінімальну зарплату листоноші, поверніть нормальну доставку пошти і пенсій у село», - з такими вимогами до влади звернулися жителі села Кетрисанівка, що на Кіровоградщині, інакше 18 грудня будуть перекривати державну трасу Кропивницький-Миколаїв.

iamir info e1572100513259

Як повідомляє сайт Національної спілки журналістів України, про свій намір повідомили листом голову Бобринецької райдержадміністрації та керівництво місцевого відділу поліції. А на черговій сесії Бобринецької районної ради, що відбулася 12 грудня, депутати райради і голови сільських рад району прийняли рішення терміново звернутися до Президента України, Прем’єр-міністра з вимогою втрутитися в ситуацію та розв’язати проблему, створену «Укрпоштою».

У ході реорганізації, що триває останні кілька років, Укрпошта суттєво змінила умови роботи відділень та логістику доставки періодики. Приміром, у десятитисячному районному центрі Бобринці залишилося маленьке відділення, яке працює чотири дні на тиждень. Пошту тепер сортують і доставляють з Новоукраїнки - за сотні кілометрів від бобринецьких сіл, з великим запізненням. Жителі не можуть знайти свої газети, а в декількох селах не можуть вчасно отримати і свою пенсію. Натомість знайти відповідальних за роботу пошти практично неможливо.

У селі Кетрисанівка ситуація взагалі критична – там звільнилися всі листоноші.

Нещодавно жителі села написали листа голові Кіровоградської ОДА Андрію Балоню з проханням допомогти вирішити поштову проблему. Але ніякої допомоги не дочекалися.
Тому у наступну середу, 18 грудня, з 9 до 16.00 кетрисанівці вийдуть перекривати державну трасу Кропивницький-Миколаїв, про що попередили поліцію і держадміністрацію. Вимоги у них до влади і керівництва пошти дуже прості: платіть мінімальну зарплату листоноші, поверніть нормальну доставку пошти і пенсій у село.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама