Суспільство

Кіровоградщина: погодили вісім кандидатів на посади голів райдержадміністрацій

. 3201

Минуло тижня Офіс Президента погодив перших вісім кандидатів на посади голів райдержадміністрацій Кіровоградської області. Ще п’ять пройшли фінальну співбесіду.

resume

Як повідомляють на фейсбук-сторінці ОДА, це Гайворонський, Компаніївський, Кропивницький, Маловисківський, Новомиргородський, Новоукраїнський, Олександрівський, Онуфріївський райони.

Наразі, відповідно до чинного законодавства, обласна державна адміністрація направила Кабінету Міністрів України документи про погодження восьми кандидатів на посади голів райдержадміністрацій.

Окрім цих претендентів, ще п’ять пройшли фінальну співбесіду з головою облдержадміністрації. Нині готують документи для подання на погодження їх кандидатур Офісом Президента.

"До кінця цього місяця ми маємо стовідсотково визначити кандидатів на посади голів РДА. А далі вже справа за Офісом Президента України щодо їх погодження. На скільки мені відомо, Президент має намір активізувати цю роботу, тому вже цього місяця буде багато призначень, сподіваюся, що і в нашій області також", - зазначив Андрій Балонь

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама