Суспільство

У Кропивницькому розроблятимуть міську програму з благоустрою "Затишний двір"

. 1653

 

Депутат міськради Олег Краснокутський оголосив депутатський запит, яким пропонує створити міську програму «Затишний двір» ініційовану фракцією «Наш край».

80013645 486916035273297 4008257913796689920 n
Про цю ідею він повідомив під час Депутатського дня. Фактично, на його думку, програма мала стати ще однією програмою благоустрою управління житлово-комунального господарства, що дасть комплексний підхід до благоустрою певного двору.

 

Ініціатор зазначив, що програма не потребує додаткових видатків, а дуже благоустрій і так проводиться, але дозволило повністю охоплювати певну територію. Видатки можуть бути необхідні на проектні роботи.
Депутат Олександр Цертій заявив, що це своєрідний спосіб передвиборчого піару, який допоможе встановити на потрібних округах дитячі майданчики. До того ж він сказав, що благоустрій територій можна робити і в рамках існуючих програм і можна розробити типові проекти благоустрою дворів.

У свою чергу міський голова Андрій Райкович, вважає, що це спосіб затвердити наперед програму і «не хвалитись, хто скільки лампочок вкрутив».

Після обговорення депутатський запит підтримали.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама