Екссуддя з Кіровоградщини хоче очолити Голованівську РДА

13:02, 19 Грудня, 2019

Відповідну декларацію на посаду голови Голованівської РДА подав Руслан Цобенко, колишній суддя Господарського суду Кіровоградської області, а нині депутат Голованівської райради, гендиректор ТОВ Агропромислова компанія «Розкішна».

Фото з фейсбук-сторінки Руслана Цобенка

Варто відзначити, що Руслан Цобенко – зять нинішнього очільника Голованівської РДА – Олега Голімбієвського.

Саме спільно у власності з дружиною Ольгою Цобенко у поданій декларації можна побачити чимало земельних ділянок в Кіровоградській області, зокрема в Голованівському та Вільшанському районах, житлових будинків, чотири квартир у Голованівську, а ще одну – в Одесі.

У власності претендента на посаду крім звичних транспортних засобів: мотоцикла Honda, автівки Toyota – також снігохід Yamaha. Цобенко є членом ГО “Українське товариство мисливців та рибалок”.

Задекларував Руслан Цобенко також дві відзнаки: Почесний нагрудний знак командувача Сухопутних військ ЗСУ “За службу” (2017 р.), відзнака Президента України “За гуманітарну участь в антитерористичній операції” (2017 р.).

Цобенко задекларував 568664 грн річної зарплати на посаді гендиректора ТОВ “АПК “Розкішна”, а також інші джерела доходу – проценти від банку, кошти від надання майна в оренду, від зайняття підприємницькою діяльністю, спадщина.

Довідково: Руслан Цобенко 27.10.1979 р.н. (Одеса). У 1997 році закінчив Голованівську ЗСШ №1 (з золотою медаллю). У 2002 році закінчив юридичний факультет КНУ ім. Тараса Шевченка. У 2010-2011 рр. навчався в Інституті підготовки професійних суддів (м. Одеса).

З 2013 року і наразі працює генеральним директором ТОВ Агропромислова компанія «Розкішна». В 2012-2013 рр. працював суддею Господарського суду Кіровоградської області.

В червні 2014 року був демобілізований (у зв’язку з незатребуваністю військової спеціальності – офіцер юстиції), з присвоєнням чергового військового звання – старший лейтенант запасу.

З 2015 р. – депутат Голованівської районної ради.

З 2016 р. – керівник та співзасновник громадської організації «Народна дружина».

Одружений, має двох синів.

 

Останні новини по темі
Святий Миколай відкрив резиденцію у центрі Кропивницького (ФОТО)
muk7
zin1
Що подарувати дружині: чотири небанальні ідеї
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024