Суспільство

У Новоукраїнці боржникам блокуватимуть каналізаційний стік (ФОТО)

. 2107

У Новоукраїнці боржникам блокуватимуть водовідведення у багатоповерхівках.

 

nov

Як повідомляють на сайті міської ради, до цього часу впливати на недобросовісних платників не було можливості, адже відімкнути від використання каналізації чи водопостачання конкретного споживача у багатократних будинках не дозволяли спільні комунікації та відсутність спеціалізованого обладнання.

18 грудня у Новоукраїнку доставили обладнання CHOP-2008, яке дозволяє без доступу до помешкання блокувати та розблоковувати каналізаційний стік у відповідному помешканні, а також виконувати очищення каналізаційних стоків.

-Незабаром ті, хто мають заборгованість з оплати за водопостачання та водовідведення матимуть проблеми з використанням каналізації до повного погашення заборгованості за комунальні платежі. Зазначені дії є юридично обґрунтованими та цілком законними і ніяким чином негативно не вплинуть на добросовісних платників за комунальні послуги,- йдеться в повідомленні.

Довідково:

Обладнання CHOP 2008 для обмеження водовідведення у багатоповерхових будинках. Спеціальну заслінку, яка блокує каналізаційний колектор квартири боржника, опускають у стояк з горища будинку. При цьому все, що відбувається всередині труби, оператор бачить на моніторі - через спеціальну камеру. Спеціаліст вибирає потрібний поверх, знаходить квартиру і наглухо перекриває вихід стічних вод.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама