Суспільство

Кіровоградщина: обласну лікарню перевірять надзвичайники

. 846

 

У Кропивницькому розпочали перевірку стану пожежної та техногенної безпеки обласної лікарні.

DSC 5029

Про це повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.

На виконання розпорядження Уряду в області тривають позапланові перевірки на дотримання законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей – закладів освіти, соціальної сфери, лікувальних закладів, об’єктів транспортної інфраструктури та торгово-розважальних центрів.

23 грудня інспектори Кропивницького міськрайонного відділу Управління ДСНС у Кіровоградській області почали перевіряти обласну лікарню. Фахівці пожежно-рятувальної служби перевірили наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, наявність та стан утримання евакуаційних шляхів і виходів, стан утримання електрогосподарства, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, наявність і працездатність систем протипожежного захисту.

Разом з перевіркою інспектори провели протипожежний інструктає для працівників, під час якого нагадали правила безпеки, порядок виклику Служби порятунку, алгоритм дій при пожежі та іншій надзвичайній ситуації, правила користування вогнегасниками та іншими первинними засобами пожежогасіння, а також потренувались застосувати отримані знання на практиці. Підрозділ 1-го Державного пожежно-рятувального загону, у свою чергу, відпрацював гасіння умовної пожежі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама