Суспільство

Назвали переможця на посаду заступника міжрегіонального управління юстиції від Кіровоградщини

. 3939

Андрій Грималюк став переможцем на посаду заступника начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Кіровоградській області.

grumaluk

Про це повідомляє Мін’юст.

У ході опитимізації 27 територіальних органів Міністерства юстиції було створено 8 міжрегіональних. Серед новостворених - Південно-Східне міжрегіональне управління юстиції (м. Дніпро), до якого входить Кіровоградська область.

Нагадаємо, що на на посаду заступника начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Кіровоградській області було чотири кандидати, серед яких і Андрій Грималюк.

Довідково: Грималюк Андрій Леонідович.У 2000 році закінчив Київський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство».
Працював з 2006 року спеціалістом І категорії, провідним спеціалістом відділу правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно-правових актів та легалізації об’єднань громадян Кіровоградського обласного управління юстиції. З 2007 року – провідним спеціалістом відділу правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно-правових актів, друкованих засобів масової інформації, легалізації об’єднань громадян та систематизації законодавства Головного управління юстиції у Кіровоградській області. З 2012 року – головним спеціалістом відділу правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно-правових актів, друкованих засобів масової інформації, легалізації об’єднань громадян та систематизації законодавства Головного управління юстиції у Кіровоградській області. З 2013 року по теперішній час обіймає посаду начальника відділу державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама