Суспільство

Водонагрівачі: характеристики та різновиди

. 2202

У кожній родині, у кожному офісі та на кожному промисловому підприємстві не обійтися без гарячої або теплої води. Сучасні можливості дозволяють вирішити це питання за допомогою водонагрівачів. Їх широкий асортимент представлено на сайті https://allo.ua/ru/products/vodonagrevateli/.

boiler

Характеристики водонагрівачів

Сучасні якісні водонагрівачі забезпечують повну автономію гарячого водопостачання, піддержують температуру води на заданому рівні та здатні працювати навіть при проблемах з напором води та малому тиску газу.

Відзначимо, що нагрів води виконується за допомогою таких джерел енергії, як газ та електрика, зовсім рідко — альтернативних джерел енергії. Електричні нагрівачі набули популярності завдяки своїй ціновій політиці, простоті монтажу та вартості енергоносіїв.

Бойлери мають форму металевого бака, в якому закріплюються накопичувач та пристрій нагріву. Всередині бак покривається спеціальним термоізоляційним шаром, який тримає певну температуру води. Процес нагрівання діє від електромережі, тому коли прилад підключений до неї, то температура води буде на зафіксованому рівні.

Типи водонагрівачів

Водонагрівачі розрізняються за типом енергоносія, формою, типом розміщення, за принципом нагріву води та способом її накопичення. За типом енергоносія бойлери розподіляються на:

  • електричні;
  • газові.

Електричний нагрівач працює за принципом звичайного кип’ятильника. Вода у ньому нагрівається за допомогою металевого ТЕНа. Основною перевагою електроводонагрівачів є доступність підключення до електромережі, коли як не в кожному будинку або квартирі є можливість підключення до газу.

Газові водонагрівачі працюють за допомогою газового пальника, який нагріває бак або теплообмінник. Вони коштують дорожче, ніж електричні, та складніше монтуються. Отже, для квартир в багатоповерхівках більш доступним є електричний бойлер.

За типом монтажу розрізняють настінні та підлогові моделі. Компактними вважаються настінні моделі, які вибирають для невеликих приміщень. Але вони не дуже великі за об’ємом, тому не підходять для великого споживання. Якщо планується використовувати велику кількість гарячої води, то краще обирати підлогові бойлери.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама