Суспільство

Жителів Кіровоградщини запрошують на дводенну школу про освітню реформу

. 2012

У Кропивницькому відбудеться дводенна школа «Реформа освіти під громадським контролем» для активістів, які здійснюють громадський контроль у сфері освіти чи мають бажання робити це.

Школу організовує Кіровоградська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення» / КОО ВГО «АССН».

Школа для громадських активістів, журналістів та батьків, які проживають і працюють на територіях Тишківської та Новоукраїнської ОТГ, Олександрії.

Під час школи учасники дізнаються, які інструменти громадського контролю існують, як приймаються рішення у системі освіти в ОТГ. Також як проводити адвокацію, як писати журналістські матеріали на тему освіти та проводити громадські оцінку та моніторинг.

Учасниками школи стануть 15 осіб, яких відіберуть на конкурсній основі. Для участі потрібно заповнити анкету за посиланням: http://bit.ly/2Yv1fv0 до 8 січня.

Школа проходитиме у Кропивницькому 17-18 січня 2020 року. Про точний час і місце проведення повідомлять додатково.

За додатковою інформацією звертайтеся до Світлани Дубини-Литвиненко у Facebook або за e-mail: svetlanadubina@gmail.com .

Нагадаємо, у Новоукраїнській, Тишківській ОТГ та Олександрії працюватимуть над запровадженням прозорої системи розподілу коштів місцевих бюджетів для потреб шкіл.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама