Суспільство

"Кіровоградгаз" очолить ексзаступник голови ОДА

. 2423

Наглядова рада АТ "Кіровоградгаз" припинила повноваження голови правління цієї компанії Олександра Гладкого, повідомив виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко.

1208190401Про це повідомляє БізнесЦензор.

"У рішенні Наглядової ради не вказані формальні підстави для такого рішення. Просто сказано" припинити повноваження ". Не буду поки коментувати це рішення. Я не маю до нього відношення, мене навіть не питали", - заявив Вітренко.

За словами Вітренко, НАК "Нафтогаз України" володіє більшість акцій "Кіровоградгазу", але його фактично контролює бізнес-партнер Дмитра Фірташа.

Згідно з даними в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), замість Гладкого на посаду голови правління призначений Сергій Осінський, передає Інтерфакс-Україна.

У період з січня 2014 до 2018 року Осинський був директором ТОВ "Тандемм", в січні-березні 2018 року - в.о. директором "Агентства регіонального розвитку Кіровоградської області", з березня 2018 по березень 2019 року - директором цієї організації. Після цього, до початку грудня 2019 року обіймав посаду заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Як повідомлялося, навколо "Кіровоградгазу" тривалий час йде корпоративний конфлікт. "Нафтогаз" зміг змінити менеджмент "Кіровоградгазу", отримавши контроль над його управлінням, тільки в червні 2017 року, до того зборів акціонерів зривалися.

НАК "Нафтогаз України" належить 51% акція "Кіровоградгазу", ТОВ "Інвестиційна компанія" Фінлекс-Інвест "(Київ) - 32,9%.

НАК "Нафтогаз України" готовий продати свою 51% -ву частку в АТ "Кіровоградгаз", повідомив глава правління НАК Андрій Коболев.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама