Суспільство

Таємниця Четвертого королівства: обласна філармонія показала новорічний мюзикл (ФОТО)

. 2134

Кіровоградська обласна філармонія презентує святкову новорічну програму для дітей "Таємниця Четвертого королівства".

 

arb5

Перед початком мюзиклу для дітлахів відбулась ігрова програма у фойє «Комп’ютерна мандрівка. Переміщення у часі».

atb13

Як повідомила під Ірина Полонська, заступниця директора філармонії по роботі з дітьми, над створенням музичного шоу працювали ще з літа. Для мюзиклу запросили відомого ілюзіоніста з Київського цирку.

Таємницю Четвертого королівства розкриють казкові герої - Анна , Ельза, Троль, Роза, Капелюшник, Мишка та Снігова Королева з екрану.

- Перед тим, як приступати до ідеї, я переглянула два десятки мультфільмів. Відслідковували останні хіти, спілкувались та обговорювали сюжет з дітьми. Ідею взяли з відомого фільму «Чотири королівства», але наповнили іншим. Перше Королівство – країна дзвоників, де живуть Анна, Ельза, Олаф. Друге – країна, де живуть тролі. Також у нас є вигадана країна скарбів, у якій живуть традиції всіх народів світу. І у четвертому королівстві всі об’єднуються, – каже Ірина.

Приготували також незвичайний інтерактив з залом. Різні флешмоби та ігри.

-Хотіли, щоб діти відчули парк розваг у філармонії,- додала Ірина.

atb

Залучили до мюзиклу три склади акторів - це 600 дітей. З хореографічного колективу "Час пік", студії художнього слова "Юність", молодіжного клубу «Імідж».

Чотири вистави відбудуться 26-27 грудня для дітей з усіх районів області під патронатом голови Кіровоградської ОДА. На казку завітали діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, і діти учасників АТО.

Останню казку покажуть 30 грудня о 10:00. Після Нового Року не буде вистави, адже ілюзіоніст з Києва від'їжджає на гастролі.

atb2

atb3

atb7

atb8

atb9

atb10

atb11

atb12

atb15

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама