Суспільство

У шести ОТГ Кіровоградщини бракує пожежних частин

. 1408

На Кіровоградщині у 2020 році планують створити 44 добровільні протипожежні формуваня.

Таку інформацію сьогодні, 27 грудня, під час засідання обласної комісії Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій озвучив начальник Управління полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк, повідомляє пресслужба ДСНС в області.

Зокрема на території області створено 26 підрозділів місцевої пожежної охорони, які утримуються органами місцевого самоврядування, але існує потреба у створенні ще 30 таких підрозділів на територіях об’єднаних територіальних громад.

Першочерговим завданням зараз є створення місцевих пожежно-рятувальних підрозділів на територіях 6 існуючих ОТГ, де відсутні державні пожежно-рятувальні підрозділи.

Потребує уваги стан функціонування існуючих місцевих пожежно-рятувальних підрозділів. Миронюк подав на затвердження перелік створення протягом 2020 року 44 добровільних протипожежних формувань у містах та районах області.

Також потребують ремонту існуючі гідранти та є нагальна є потреба встановлення нових гідрантів, нових мереж водопостачання, та влаштування під’їзних майданчиків до природних водойм.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама