Суспільство

На Кіровоградщині запрацювали 11 поліцейських станцій

. 3944

 

11 поліцейських станцій відкрили в рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» в п’яти районах.

16

Як повідомляє Сектор комунікації поліції Кіровоградської області, працюватимуть на станціях поліцейські офіцери громади. Вони протягом трьох місяців пройшли поглиблений курс підготовки на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та місяць стажування на території ОТГ на Дніпропетровщині.

Приміщення для роботи правоохоронців було відремонтовано й облаштовано комп’ютерною технікою і меблями за сприяння об’єднаних територіальних громад, органів місцевої влади та самоврядування.

«У Кіровоградській області реалізується низка проєктів, спрямованих на поглиблення співпраці поліції з населенням та налагодження ефективної комунікації. Один із них – «Поліцейський офіцер громади», в рамках якого правоохоронці отримали всі необхідні умови для роботи та проживання на території ОТГ, де вони працюватимуть. Ми вдячні представникам громад за підтримку у впроваджені нового формату діяльності поліцейських та продовжуємо роботу у цьому напрямку», - зазначив начальник поліції області Роман Козьяков.

Загалом відкриття станцій та представлення поліцейських офіцерів громад відбулося у Дмитрівській, Приютівській, Новопразькій, Попельнастівській, Первозванівській, Великосеверинівській, Катеринівській, Бобринецькій, Мар̕янівській, Смолінській та Ганнівській ОТГ.

Нагадаємо, 7 грудня у Кропивницькому поліцейським офіцерам громади вручили ключі від службових автомобілів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама