Суспільство

Кропивничанам пропонують стати тимчасовими сім’ями для іноземних волонтерів

. 4443

Міжнародна організація AIESEC запрошує містян стати приймаючими сім’ями для іноземних волонтерів, які братимуть участь у соціальних проєктах протягом 4-6 тижнів. 

аф

Як повідомили у пресслужбі організації, кропивничани матимуть змогу прийняти у себе вдома волонтера з будь-якої країни за програмою “Host Family”.

-Ви зможете отримати цікавий досвід, друга сім`ї та матимете можливість пізнати культуру іншої країну та поділитися українськими традиціями,- йдеться в повідомленні.

Влітку участь у програмі взяла Марина Матковська. Вона приймала двох волонтерів з Туреччини та Індонезії.

-Цілодобово моя сім’я «подорожувала» Індонезією та Туреччиною. Дівчата розказували про їх культури, звичаї, традиції. Я звикла до цих дівчат мені складно з ними розлучатись, адже вони хоч і ненадовго, але стали членами нашої родини: дівчата часто гостювали у моїх батьків, родичів, Рей навіть називала мене мамою. Моя трирічна донечка співає індонезійську дитячу пісеньку і вміє говорити «дякую» п’ятьма мовами світу.

Якщо у вас є бажання стати Host Family для іноземного волонтера на період від 4 до 6 тижнів, то вам необхідно:

• Мати вільне ліжко та доступ до кухні та ванної кімнати для волонтера.
• Володіти англійською мовою (достатньо початкового рівня).

Зацікавленних просять звертатися за номером: +380 66 449 60 02.

Довідково: AIESEC у Кропивницькому — це представництво молодіжної громадської організації, яка займається розвитком лідерського потенціалу молоді, шляхом реалізації волонтерських програм, вже 2 роки. AIESEC приймає волонтерів з різних країн, таких як Туреччина, Індонезія, Індія, Китай та Єгипет. У місто приїжджають іноземні волонтери, тобто звичайні студенти віком від 18 до 25 років, які прагнуть розвиватися, а також допомогти організації у втіленні соціальних проєктів у місті Кропивницький.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама