Суспільство

Платники податків Кіровоградщини торік перерахували понад чотири мільярди ЄСВ

. 1243

 

Протягом 2019 року для забезпечення соціального захисту мешканців Кіровоградської області надійшло 4 млрд 387,4 млн грн єдиного соціального внеску.

hroshi

Як повідомляють у Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області, цей показник перевищує суму сплати єдиного внеску за січень-грудень 2018 року на 631 млн грн або на 16,8 %.

Протягом грудня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 437 млн грн, що на 13,9% або 53,2 млн грн більше грудня 2018 року.

Відповідно до законодавства єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника одночасно зобов’язань зі сплати єдиного внеску, зобов’язань по сплаті податків та інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами – сплата єдиного внеску виконується в першу чергу і має пріоритет перед усіма іншими, крім зобов’язань з виплати заробітної плати.

В управлінні ДПС звертають увагу, що з 3 січня 2020 року почали діяти нові рахунки для сплати єдиного внеску, відкриті на ім’я територіальних органів ДПС. Починаючи з 3 січня кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

З переліком відкритих рахунків по ГУ ДПС у Кіровоградській області для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування ЄСВ, можна ознайомитись на субсайті «Територіальні органи ДПС у Кіровоградській області» офіційного вебпорталу ДПС України у рубриці «Бюджетні рахунки» за посиланням: https://kr.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама