Суспільство

На Кіровоградщині стартував фотоконкурс до Дня Соборності

. 1835

 

Обласний фотоконкурс до Дня Соборності України: «Україна - це ми!» триватиме протягом січня.

1521026703 c71c2571411829abc7ad8bf40a01a213

Про це повідомляють організатори - комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Учасниками конкурсу можуть бути учнівські колективи, гуртки, окремі вихованці, учні, слухачі закладів освіти, дитячих та молодіжних громадських організацій та інші.

На обласний етап фотоконкурсу приймаються роздруковані на фотопапері чорно-білі та кольорові фотографії. Розмір фотографій 15x21 см. Фотографія має містити зображення за тематикою «Україна - це ми!». Фотографії забороняються наклеювати на будь-яку основу.

Роботи мають відображати тему конкурсу і не порушувати авторські права. На конкурс приймаються тільки якісні, авторські фотографії, зроблені власноруч. Заборонено використовувати матеріали з інтернету та інших джерел.

Фотороботи переможців конкурсу будуть брати участь у Всеукраїнській фотовиставці до Дня Соборності України: «Україна - це ми!».

Фотороботи надсилайте до 23 січня на адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»: 25009, м. Кропивницький, вул. Соколівська, 2.

Фото з вільних джерел

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама