Суспільство

У Кропивницькому школярі навчатимуться бути інженерами

. 2150

У кропивницьких школах вперше стартує “Інженерний тиждень”.

76601330 146961233319672 8667430911714787328 n

Як повідомляють організатори, протягом 13-17 січня відчути себе в ролі інженерів зможуть учні понад 700 навчальних закладів країни, серед яких школярі з Кропивницького. Програма проведення «Інженерного тижня» включає виконання учнями молодшої, середньої та старшої школи інженерних завдань, проходження челенджів та проведення вчителями тематичних уроків.

- Проєкт базується на концепції STEM освіти і покликаний зацікавити учнів наукою та дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу, - повідомляють організатори. - Дослідження показують, що досягши четвертого класу третина хлопців та дівчат втрачають інтерес до науки. До восьмого класу інтерес до науки втрачає майже половина. Вони виключають відповідні предмети з кола своїх інтересів та не пов’язують з ними кар’єрних планів. Таким чином, мільйони учнів просто не вірять, що можуть займатися наукою.

Подібні до цієї програми успішно реалізуються в США, Великій Британії та Ірландії. В ініціативі беруть участь учні тисяч американських шкіл, а також наукові та культурні установи. В Україні розробкою та впровадженням проєкту займається команда ГО «Про.Про.Лаб» за підтримки компаній Noosphere, GlobalLogic Ukraine та Bosh.

Так “Інженерний тиждень” проходитиме в таких навчальних закладах міста: 1. Ліцей «Сокіл» 2. Кіровоградський колегіум 3. Гімназія «Гармонія» ім. Т. Шевченка 4. ЗОШ №2 5. Лелеківська гімназія 6. НВК «Мрія» 7. НВО Школа-ліцей №19 8. ЗОШ №31 з гімназійними класами.

 Фото з фейсбук-сторінки "Інженерний тиждень"

Поширюйте

Коментуйте


Реклама