Суспільство

У Кропивницькому почали діяти нові правила благоустрою

. 1578

Нові правила благоустрою міста почали діяти з 27 грудня 2019 року.

 

81989269 2620089871420474 1979584816529539072 n

Про це стало відомо сьогодні, 14 січня, під час пресконференції у міськраді.

Нові правила благоустрою прийшли на заміну тим, які діяли з травня 2012 року. Однак із законодавчими змінами оновили і правила благоустрою.

- Кожні сільські, міські ради приймають правила благоустрою на підставі типових правил з урахуванням особливостей своїх територій, - каже начальник відділу правового забезпечення юридичного управління Олександр Льон. - І лише після затвердження типових правил виникла ідея осучаснити правила благоустрою. За основу взяли типові правила, однак вирішили конкретизувати певні положення, детальніше прописати.

Ознайомитися з новими правилами благоустрою можна на сайті міської ради, у "Вечірній газеті".

- Ми вже почали працювати за новими правилами, - розповів начальник Спеціалізованої інспекції Андрій Максюта. - Рік розпочали майже з трьома десятками адміністративних протоколів. Нині працюємо над тим, щоб донести громадянам, що діють нові правила.

Зокрема посадовець відзначив, що з'явився новий розділ, який регулює встановлення та демонтаж МАФів. А дозволи на земляні, ремонтні роботи тепер видає Спецінспекція.

Також окремо в правилах прописано про прилеглу територію та хто за неї має відповідати. За словами Андрія Максюти, відповідальність за порушення благоустрою передбачена адміністративним кодексом.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама