Суспільство

Кіровоградщина: торік аудитори відшкодували втрат майже на 29 мільйонів гривень

. 701

Аудитори Кіровоградщини протягом січня-грудня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на багатомільйонну суму.

Як повідомляє пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, загалом минулого року виявили втрат матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму майже 38 млн грн. Натомість аудитори відшкодували втрат на суму майже 28,6 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 78 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 34 – до дисциплінарної та матеріальної, одну посадову особу звільнено із посади.

До установ, у яких виявлено порушення, застосовано 23 заходи впливу: у 10 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 2 – зменшено бюджетні асигнування, у 11 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою про усунення порушення на суму понад 9,5 млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 57 управлінських рішень та врахували 99 пропозицій за підсумками державних фінансових аудитів.

На розгляд правоохоронним органам передано 15 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато шість досудових розслідувань.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама