Суспільство

Над створенням у Кропивницькому Центру надання допомоги жертвам домашнього насилля працюватиме робоча група

. 3223

 

Наприкінці минулого року в Кропивницькому створили робочу групу, яка вивчатиме питання створення шелтеру жертвам домашнього насилля в місті.

47d7fc28af484cf40f58687a22c8adc398c5539b

Ілюстрація Cornelia Li

Про це повідомляє Кіровоградська обласна організація Всеукраїнської громадської організації "Асоціація сприяння самоорганізації населення".

Розпочала працювати робоча група 17 січня. Очолила робочу групу заступниця міського голови Наталія Дзюба. До її складу увійшли посадовці та депутати міської ради Кропивницького, а також представниці громадських організацій, які працюють у сфері протидії насиллю та дотриманню гендерних прав.

“Створення Центру надання допомоги жертвам домашнього насильства є одним пунктів резолюції протидії домашнього насильства, що була прийнята під час круглого столу ще в листопаді. Це питання вкрай актуальне сьогодні і добре, що є в Кропивницькому є політична воля по його формуванню. Аналізуючи ситуацію із домашнім насиллям під час написання Гендерного портрету міста, експертки нашої організації бачать, як у прогресії зростає кількість постраждалих”, - говорить очільниця КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення», координаторка проєкту «Європейська хартія рівності в дії» Алла Волошина.

На першому засіданні робочої групи були окреслені кроки по запуску в роботу Центру уже найближчим часом.

Нагадаємо, торік під час круглого столу говорили про можливість створення такого “шелтер” на кінці першого-початку другого кварталу 2020 року.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама