Суспільство

Кіровоградщина: лісгосп спростував інформацію про ніби незаконну порубку дерев

. 2361

ДП «Онуфріївське лісове господарство» спростовує інформацію прокуратури про ніби причетність до незаконної порубки цінної породи дуба.

82622193 939089963153182 5947847140167385088 o copy

Нагадаємо, сьогодні, 22 січня, з’явилася інформації від прокуратури Кіровоградської області, що службові особи Онуфріївського лісгоспу підозрюються в тому, що ніби разом з чорними лісорубами вирубали цінні породи дерев.

Натомість, за інформацією Онуфріївського лісового господарства, рубка проводиться в законний спосіб згідно з матеріалами лісовпорядкування та з розрахунковою лісосікою. На фотознімках, які ілюструють повідомлення про ніби незаконну порубку дерев, показано ділянку лісу на території Онуфріївського лісництва ДП «Онуфріївське лісове господарство».

- На цій ділянці (квартал 13, виділ 1, ділянка 3, площа 0,8 га) здійснюється рубка головного користування, а не «варварська порубка», як зазначено на сайті прокуратури, - каже головний лісничий ДП «Онуфріївське лісове господарство» Михайло Косенко.

За інформацією лісничого, при проведенні рубок головного користування на визначених “Укрдержліспроектом” ділянках застосовується суцільний спосіб рубання.

- Це насадження досягло віку стиглості. На місці зрубаної ділянки буде проведено лісовідновлення (створення лісових культур з головною породою дуб звичайний), - повідомляють в лісгоспі.

Довідка: Розмір головного користування встановлюється Українським державним проєктним лісовпорядним виробничим об’єднанням “Укрдержліспроект” по кожному лісогосподарському підприємству на 10 років й затверджується Міністерством енергетики та захисту довкілля України (Міністерством охорони навколишнього природного середовища України). Лісовпорядкування на всій території України ведеться “Укрдержліспроектом” у порядку, встановленому Державним агентством лісових ресурсів України.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама