Суспільство

7 інвестиційних проектів, які мріють втілити на Кіровоградщині

. 3366

 

У рамках проекту World Trade Center Kyiv заступниця голови Кіроворадскої ОДА Світлана Лобанова презентувала інвесторам проекти, у розвитку яких зацікавлена область.

 

b2ap3 amp how to start investing

Як повідомляє пресслужба ОДА, одним із перших інвестиційних проектів є створення Кластеру ядерної промисловості на території нашої області із будівництвом заводу ядерного палива, розробки нових покладів урану, розвиток підприємств із виробництва обладнання для АЕС.

Обласна державна адміністрація також підтримує ініціативу щодо "Створення Центрального Українського Клінічного Онкологічного Центру з повним циклом діагностики, лікування та реабілітації".

Активно працюють над створенням технопарку "FlightCity 4.0", ініціатором якого виступає Льотна академія Національного авіаційного університету та ГО "Кластер ІТ-Альянс 4.0". У рамках технопарку заплановано створити індустрію по розробці, випробуванню, сертифікації та виробництву безпілотних літальних апаратів; центр робототехніки; центр тренажерів та електронних засобів навчання.

Для зручності бізнесу є гостра потреба у відновленні авіаційного сполучення із іншими регіонами України та іноземними країнами та створення Міжнародного аеропорту цивільної авіації на базі аеродрому Канатове.

Також вважають, що на базі унікального Знам'янського родовища радонової води можна створити багатопрофільний лікувального-реабілітаційний заклад на базі діючої бальнеологічної лікарні.

Наявність в області потужного аграрного комплексу і машинобудування є важливим аргументом для розвитку індустріальних парків. Зарах проводиться робота по створенню у індустріального парку "Олександрія".

Ще одним проектом, який під час презентації зацікавив інвесторів, став проект «Виставково-готельного комплексу» у Кропивницькому.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама