Суспільство

У Кропивницькому провели дівочі посиденьки із юними і успішними

. 5271

 

У суботу 25 січня у громадському просторі Krop:hub відбулась перша зустріч із серії дівочих посиденьок Girl`s talk.

IMG 20200126 122312

Організувала цей захід Катерина Колтунова. Каже, початок проекту був фактично під час фен-марафону: там були б цікаві дівчата, талановиті поетеси та музикантки.

 «Плюс Юрій Митрофаненко проводив лекцію про Марію Заньковецьку – круту дівчинку з Кропивницького. І ця історія теж дуже надихнула розказати про наших дівчат, які є найкращими і найталановитішими. І дуже хотілося, щоб в нашому місті зберігався цей ресурс, хочеться надихати дівчат творити саме тут – у своєму місті», - каже Катерина.

Дівчачі посиденьки спершу планувались як захід для старшокласниць та студенток, які знаходяться у пошуку себе і потребують натхнення, розкриття внутрішніх ресурсів та поштовху для реалізації своїх мрій. Але як виявилось, що такі надихаючі зустрічі зацікавили і старших. Захід не був комерційним, бо символічні кошти за вхід покривали лише мінімальні організаційні потреби. Найбільше очікування від заходу – надихнути хоч одну людину.

Першими спікерками проекту стали Анастасія Коваленко, Олександра Бур'яненко, Дарина Булава і Софі Шепотом. Їх історії читайте тут.

Зібравши близько 50-ти дівчат, зустріч почалась з надихаючої промови Катерини, яка розказала, що дуже важливо шукати свою родзинку, розвиватись, пробувати, помилятись і знову пробувати – все це досвід, яким люди обростають і, який формує внутрішній і зовнішній світ. «Мета цієї зустрічі - відчути свою мрію майже на дотик і на смак, бо наші дівчата пройшли шлях до своєї цілі та вже мають певний бекграунд».

У перерві дівчата могли пригоститись смаколиками від Олександри Бур'яненко, поспілкуватись. Також на зустрічі діяв благодійний магазин , розпис мехенді, а кропивницькі майстрині продавали свої вироби. Невимушену атмосферу доповнювали пісні під гітару, які співала Аня Мельник.

Організатори планують продожувати надихаючі зустрічі, які анонсують згодом.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама