Суспільство

Житель Кропивницького відстояв у суді право на призначення субсидії

. 1691

 

Кіровоградський окружний адміністративний суд задовольнив повністю позовну заяву та скасував рішення управління соціального захисту населення про дострокову відміну житлової субсидії, а також зобов`язав управління соціального захисту населення відновити розрахунки автоматичного нарахування житлової субсидії.

sud

Про це повідомляє Кропивницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Чоловік отримав повідомлення про дострокове припинення субсидії з «інших причин». Оскільки у повідомленні не було зазначено жодної з «інших причин» дострокової відміни субсидії, громадянин звернувся до департаменту соціального захисту населення з проханням перевірити законність припинення субсидії. У відповіді, яку отримав, йшлося про з’ясований факт його офіційного одруження і тому йому рекомендували звернутися із новою заявою про призначення субсидії із зазначенням інформації про всіх членів сім’ї.

Натомість у Центрі БПД з’ясували, що кропивничанин зі своєю дружиною фактично немає ніяких сімейних відносин, адже проживають окремо один від одного вже більше 10 років. Вони не пов’язані спільним побутом та не мають спільного бюджету, а також не мають інших зобов’язань один перед одним.

«Відповідно до п. 9 Положення про призначення житлової субсидії, вона розраховується на всіх членів домогосподарства. У разі, коли у складі домогосподарства кількість фактично проживаючих зареєстрованих членів домогосподарства є меншою за кількість членів домогосподарства, зареєстрованих у житловому приміщенні, за рішенням комісії соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування розраховуються на фактично проживаючих зареєстрованих за даною адресою членів домогосподарства. За рішенням комісії доходи членів домогосподарства, які зареєстровані в житловому приміщенні, але фактично за даною адресою не проживають, в сукупний дохід домогосподарства не враховуються», – пояснила заступниця начальника відділу правопросвітництва та надання правової допомоги Кропивницького місцевого центру Анастасія Мироненко.

Фото з вільних джерел

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама